Reklama:

zegarek Image Banner 120 x 600

Zamontujemy i uruchomimy w Twoim domu dowolny odkurzacz centralny. Możemy przetestować Twoją instalację przed zakupem odkurzacza - będziesz spokojniejszy o to czy Twój odkurzacz będzie sprawnie działał.

  Jeżeli nie wiesz jaki odkurzacz wybrać - możesz nam powierzyć dobór i montaż odkurzacza gdyż jesteśmy dustrybutorem kilku producentów odkurzaczy centralnych. Skontaktuj się z nami dzwoniąc na nr 502 - 048 - 809.

Jeżeli chcesz sam kupić i zamontować odkurzacz to szeroki wybór sprawdzonych w praktyce odkurzaczy centralnych oraz akcesoriów do nich znajdziesz w naszym sklepie internetowym www.tylkoodkurzacze.pl


UWAGA N O W O Ś Ć !

Teraz możesz mieć odkurzacz centralny w mieszkaniu. Taki odkurzacz montowany jest w ścianie zewnętrznej, np. na balkonie lub tarasie.

Zobacz w zakładce REALIZACJE zdjęcia z montażu takiego odkurzacza.


Jeżeli potrzebujesz porady w sprawie doboru odkurzacza centralnego - zadzwoń: 502-048-809.


Możesz również skorzystać z poniższego formularza kontaktowego:

Dane osobowe podane telefonicznie lub w formularzu kontaktowym, są przetwarzane zgodnie z prawem, w tym zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych i ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i są wykorzystywane tylko i wyłącznie do przetwarzania i realizacji zamówienia oraz wysyłki towaru. Podanie danych osobowych przez Użytkownika jest dobrowolne.